چاپگر مچ بند های بیمارستانی ZEBRA

زبرا HC100 چاپگر مچ‌بندهای بیمارستانی با هدف کاربری آسان طراحی شده است. با استفاده از امکان بارگذاری راحت مچ‌بندهای زبرا به راحتی می‌توانید هر مچ‌بند را به صورت جداگانه چاپ نمایید. دیگر کاربردهای این نوع مچ‌بندها به غیر از استفاده برای شناسایی بیماران بیمارستان در :
شناسایی مهمان‌ها در هتل‌ها و اماکن وابسته
ردیابی عملکرد بازدیدکنندگان در پارک تفریحی
خرید تماشاچیان از ورزشگاه‌ها
ورود بازدیدکنندگان از گالری‌های یک موزه
ردیابی بازدیدکنندگان باغ وحش
HC100 راهکار کلی چاپ مچ‌بندهای بیمارستانی
به راحتی می‌توانید با کمترین نیاز به عملکرد کاربرد، خصوصیات مد نظر خود را به چاپگر بدهید. این به دلیل شناسایی سایز خودکار مچ‌بند و کالیبراسیون متناسب با آن توسط چاپگر امکان پذیر گشته است. این امر موجب کاهش دور ریز و صرفه جویی در هزینه های شما می‌شود. همچنین قابلیت چسب زد آب، آنها را برای استفاده در پارک های آبی و شهربازی‌ها بسیار مناسب گردانده است. به دلیل سرعت بالای چاپ مچ بندها از هر نوع اتلاف زمان مراجعه کنندگان می‌کاهد. این امر موجب رضایت مراجعه کنندگان و افزایش عملکرد کارکنان شما می‌شود.
با درنظر گرفتن شرایط استریل بیمارستانها HC100 با امکان برقراری ارتباط از طریق روش های مختلف – شامل شبکه بیسیم ۸۰۲٫۱۱ b/g – و همینطور ابعاد بسیار کوچک، بی‌دردسر به شبکه شما افزده و در محیط کار شما جای می‌شود. چاپگر HC100 قابلیت چاپ به روش حرارتی مستقیم را دارد. همچنین هر نوع اطلاعات بیماران و یا بارکدهای استاندارد صنعتی تک بعدی و یا دو بعدی را می‌تواند بر روی مچ‌بندها چاپ نماید و نوع بسته شدن این مچ‌بندها چه یه صورت گیره‌ای و یا چسبی تاثیری در عملکرد HC100 ندارد. این چاپگر قابلیت چاپ در هر نوع، اندازه، رنگ و جنس مچ‌بند را دارد. همچنین باعث افزایش سرعت پذیرش و شناسایی بیماران می‌شود. لازم به ذکر است که این مچبند‌ها همگی ضدمیکروبی بوده و مورد سازمان غذا و دارو هستند

About admin

Check Also

هندهلد ( handheld ) چیست؟

هندهلد یا پی دی ای ( hand_held ) یا کامپیوتر جیبی یا موبایل کامپیوتر می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آدا الکترونیک ایرانیان می باشد.