چاپگر رومیزی برچسب و لیبل بارکد Honeywell PC42t

چاپگر PC42t دسکتاپ یک استاندارد جدید برای کاربر و مقرون به صرفه را تامیین می کند. این چاپگر فوق العاده جمع و جور و آسان برای استفاده است، این چاپگر ساده برای نصب و آماده برای چاپ به سرعت است. عملکرد بی نظیر، قابل اعتماد و طراحی بصری PC42t مناسب برای برنامه های کاربردی برچسب زنی سبک در صنایع مختلف است.
چاپگر PC42t از ۱۲٫ ۷ میلیمتر (۰٫۵ اینچ) یا ۲۵٫۴ میلیمتر (۱ سانتیمتر) استفاده میکند که از ۱۱۰ میلیمتر (۴٫۳ اینچ) پشتیبانی میکند. پیکربندی ۲۵٫۴ میلی متری با طول ریبون تا ۳۰۰ متر (۹۸۴ فوت) سازگار است – بیش از چهار برابر طول پیشنهادات رقابتی. این موجب صرفه جویی در وقت می شود و مانند چاپگر های بزرگ صنعتی برای شما کار خواهد نمود
چاپگرهای PC42t شامل اتصال استاندارد صنعتی با حداکثر ۴ پورت: دستگاه USB استاندارد ، پورت سریال است. با کابل USB-to-parallel نصب شده توسط کاربر، پرینترهای PC42t به راحتی به طور تقریبی در هر محیط قرار می گیرند.
اندازه کامپکت، پشتیبانی از رسانه های معمولی و همچنین شبیه سازی ZPL-II و EPL و پروتکل Honeywell Direct (DP)، به این معنی است که چاپگرهای PC42t ارتقاء آسان از Intermec و چاپگرهای رقابتی مختلف می باشند.
چاپگر PC42t با مقرون به صرفه از نظر قیمتی می باشد ، شامل ویژگی های مدرن و راه حل هوشمند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​به دنبال بهبود بهره وری در برنامه های کاربردی برچسب زدن است.
برای اطلاعات بیشتر شما می تونید مشاوره بگیرید از طریق تماس با ما

About admin

Check Also

صندوق فروشگاهی ok pos- zed7 j 1900

صندوق فروشگاهی بسیار شیک دارای نمایشگر ۱۷ اینچ لمسی مقاوم و ضدآب،  بورد صنعتی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آدا الکترونیک ایرانیان می باشد.